HostelBookers oferuje Wycieczki Pustynne w promocyjnych cenach dla klientów rezerwujących hostel w Maroko

HostelBookersHostelBookers, portal oferujący zakwaterowanie w przystępnych cenach, nawiązał współpracę z Authentic Morocco, aby móc zaproponować wyjątkowy rabat na Wycieczki Pustynne tej zimy.

Wszyscy klienci rezerwujący hostele w Maroko od 1 grudnia do 1 marca 2010 roku otrzymają rabat w wysokości 15% na szeroką gamę wycieczek, w tym np. wędrówkę o zachodzie słońca na wielbłądzie przez wydmy Erg Chebbi oraz wycieczki dzienne do tradycyjnych wiosek Berberów.

Dalekie ziemie z fortecami kasba, targowiskami suk czy wydmami pustynnymi Maroko to egzotyczna wyprawa. Tętniące życiem miasta Fez i Marakesz oferują pałace Maurów, fantastyczne zakupy na targowiskach i prawdziwe wytchnienie w łaźniach Hamman. Lecz poza szlakiem turystycznym, turyści mogą także zanurzyć się w kulturze marokańskiej i odkryć naturalne krajobrazy od wąwozów Todra i Dades do lasów cedrowych na południe od Fazu.

Te prywatne wycieczki to doskonała droga do doświadczenia prawdziwego Maroka, z miejscowymi przewodnikami, zabierającymi gości na dopasowane do indywidualnych potrzeb wycieczki wykraczające poza wydeptane szlaki, z unikalnymi widokami poza zasięgiem przeciętnego turysty. Sezon zimowy, od grudnia do stycznia, zapewnia idealny klimat na wycieczki na wielbłądzie i alternatywę pełną przygód dla słonecznych wakacji zimowych.HostelBookers posiada także sporą liczbę willi Riad w pobliżu pustyni, doskonały punkt wypadowy przy wyprawach pustynnych na wielbłądach. Te tradycyjne zajazdy są przytulne, pięknie urządzone i oferują prawdziwy smak marokańskiej gościnności.

Ouarzazate to główna pustynna brama w południowym Maroku a Riad Salam to jedno z ładniejszych miejsc do zatrzymania się w mieście. Malownicze wille Riad są widoczne zza rzeki, a wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację oraz łazienkę. Goście mogą zrelaksować się przy basenie, na tarasie bądź w kolorowym ogrodzie i cieszyć się miejscową kuchnią w restauracji.

Ksar Bicha Hotel Merzouga to idealna podstawa do odkrywania wydm Sahary. Forteca Kasbah jest prowadzona przez gościnną rodzinę marokańską i oferuje pokoje z łazienkami skupione wokół dziedzińca wypełnionego kwiatami. Z tarasu na dachu rozciągają się przepiękne widoki na wydmy, a właściciele mają mnóstwo pomysłów na to, jak spędzić czas na pustyni.

Hotel Kasbah Tizimi leży w Arfud, na pustynnej drodze łączącej północną z południową częścią Maroka. Oaza w środki pustyni, pokoje gościnne otaczające basen położony w jednym z największych gajów palmowych na świecie. Tradycyjna architektura oraz pokoje urządzone w typowo marokańskim stylu to prawdziwa ucieczka od codzienności.

Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty, prosimy skontaktować się z: sonia@hostelbookers.com