HostelBookers docenia najwyższą jakość taniego zakwaterowania, przyznając największe do tej pory nagrody dla hosteli

HostelBookersSpecjalizujący się w tanim zakwaterowaniu HostelBookers ogłosił nazwy obiektów, które zwyciężyły w pierwszej edycji „Nagród za najwyższą jakość” – największym do tej pory rozdaniu nagród tego rodzaju.

113 obiektów zostało nagrodzonych za wybitny wkład w sektor gospodarki, jakim jest tanie zakwaterowanie, gdzie trzy najlepsze obiekty z każdego kontynentu otrzymały nagrody za: atmosferę, czystość, lokalizację, popularność, opłacalność i wynik całościowy.

Pięć obiektów, wybranych bez względu na lokalizację, w uznaniu niezmiennie wysokich standardów w obsłudze klientów grupowych otrzymało również Nagrodę Uznania Grup.

Aby zakwalifikować się do konkursu, od obiektów wymagano minimalnej liczby opinii i rezerwacji, a przy tak dużej liczbie wysokiej jakości obiektów, każdy z nich mógł zdobyć tylko jedną nagrodę.

Dwa obiekty, które otrzymały nagrody za najwyższą jakość, to tradycyjny, będący dziedzictwem kulturowym, Krishna Palace w Indiach, i nowo wybudowany międzynarodowe schronisko The Jade Emu w Chinach; oba zaliczane do 3 najlepszych obiektów w Azji. Dwa izraelskie hostele, hostel Citadel oraz hostel i schronisko Old Jaffa, również otrzymały nagrody za popularność, wyznaczając Środkowy Wschód jako nowe ekscytujące miejsce docelowe dla podróżujących tanio.

W przeciwieństwie do innych nagród przyznawanych w sektorze taniego zakwaterowania, wszyscy zwycięzcy zostali wybrani wyłącznie na podstawie opinii, ocen i liczby rezerwacji klientów HostelBookres.com.. Wyjątkiem są zwycięzcy w kategorii Nagroda Uznania Grup, których wybrał Dział ds. Rezerwacji Grupowych za najwyższą jakość obsługi klientów grupowych.

David Smith, dyrektor ds. operacyjnych HostelBookers powiedział: „Jesteśmy niezmiernie dumni z wprowadzenia największej nagrody, jaką kiedykolwiek widział sektor taniego zakwaterowania. Pora, abyśmy wyrazili uznanie dla wyjątkowych obiektów noclegowych. Jakość zawsze była i jest naszym najwyższym priorytetem, więc wprowadzenie nagród będących wyróżnieniem wysokiej jakości obiektów oferujących tanie noclegi, było tylko kwestią czasu”.

HostelBookers to jedyna witryna w przemyśle turystycznym, która nie pobiera opłat za dokonane rezerwacje, i jest średnio 5,1% tańsza niż jej najwięksi konkurenci.

HostelBookers na swojej witrynie oferuje ponad 17 000 hosteli i tanich obiektów noclegowych w ponad 3500 miejscach docelowych na świecie.

Dokładny opis zwycięskich obiektów można znaleźć na HostelBookers.com.