Brněnská kancelář BRNOOFFICE nabízí hodinové školící a jednací prostory

Firma BRNOOFFICE, která provozuje virtuální kanceláře v Brně, nabízí nejen svým dosavadním klientům pronájem školících a jednacích prostor skoro v centru Brna.

Virtuální kancelář BRNOOFFICE disponuje několika školícími prostory s kapacitou od 2 do 30 lidí a veškerým kancelářským zázemím včetně technické vybavenosti. Nelamte si hlavu, kde se v Brně při svých jednáních s obchodnámi partnery napojíte na internet, netahejte s sebou projekční a audio techniku, vše je připraveno k okamžitému použití. Recepční se rovněž postará o příchod klientů a jejich občerstvení.

Pronájem kanceláří je možný již na jednu hodinu, mimo pracovní dobu i o víkendu. Školící prostory virutálních kanceláří BRNOOFFICE jsou nejčastěji využívány klienty, kteří se chtějí sejít v klidu se svým obchodním partnerem na krátkou schůzku, ale i firmami pro představování svých produktů, pořádání kurzů a školení zaměstnanců.

Aby toho nebylo málo, virtuální kanceláře BRNOOFFICE Vám také nabídnou využití malého vinného sklípku v prostorách přímo pod kancelářemi a školícími místnostmi. Rozšiřte tak Vaše jednání o socializační prvek a poseďte po poradách se svými kolegy či obchodními partnery nad sklenkou vína.

Přijďte se podívat do prostor BRNOOFFICE a recepční jistě vyjde vstříc Vašim požadavkům. Pro více informací navštivte webové stránky www.brnooffice.cz.