Česká vývojářská firma Edhouse se účastní důležitých IT setkání

IT společnost Edhouse ze Zlína se zabývá zakázkovým vývojem software pro společnosti. Vedle známého software iPFaces, což je framework pro jednoduché vytváření nativních, formulářově orientovaných aplikací pro mobilní zařízení iPhone, BlackBerry, Mobile Java, Edhouse vyvíjí software pro použití v bankách, elektronické jízdenky a software šitý na míru.

Jako nový člen Czech ICT Alliance se Edhouse na základě osobního pozvání zúčastnil slavnostního večera pořádaného v Prague Business Clubu, kde byly vyhlášeny nejúspěšnější ICT firmy České Republiky. Edhouse se ocitl ve společnosti předních lídrů českého IT trhu, což je povzbuzením a motivací k dalšímu rozvoji firmy.

Edhouse byl také přizván k účasti na mezinárodních sofwarových dnech ve Vídni, kde mělo možnost 250 účastníků z 18 zemí v rámci networkingu diskutovat o možné spolupráci. Na předem domluvených b2b schůzkách partneři vzájemně nabízeli participaci na projektech jak na bázi technologické, tak na bázi komerční. Tuto akce byla velmi přínosná nejen z pohledu nových obchodních příležitostí, ale i získání zajímavých kontaktů na zahraniční IT profesionály.

V březnu Edhouse vydal článek na odborném serveru živě.cz na téma využití mobilních aplikací pro konkrétní byznys. Článek najdete zde.

Pro více informací o firmě Edhouse, navštivte jejich web www.edhouse.eu. Vše o jejich nejznámější aplikaci iPFaces najdete na webu www.ipfaces.org.