Küresel Arama Pazarlamasının Tanıtımı için Türkiye’de bir Dijital Pazarlama Etkinliği gerçekleştirilecek

İZLANDA, REYKJAVIK, ICELAND–(Marketwire – 25 Eylul 2012) – Türkiye’deki Dijital Pazarlama Etkinliği, 2012 Webit Kongresinde, “Küresel Arama Motoru Pazarlaması” isimli küresel arama üzerine yazılmış olan ünlü kitabın eş yazarlarından biri olan Kristjan Mar Hauksson’un ana temasının tanıtımını yapılacaktır.

Kristjan Mar, etkinliğin ikinci günkü konu başlığı olan eTicaret’in bir parçası olarak,  ana teması olan “Daha Fazla Satmak için Veri Eğilimlerini Kullanma” yı katılımcılara takdim edecektir. Bu sunumunda çevrimiçi kârlarımızı arttırabilmemize yardımcı olmak için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) konusunda sahip olduğu uzmanlık bilgilerini katılımcılarla paylaşacaktır.

Webit Kongresi, Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki gelişmekte olan piyasalar (EMEA) üzerine özel olarak odaklanmış, dijital teknoloji ve girişimci ekosistemi ile ilgili bir uluslararası etkinliktir. 2012 etkinliği 10-11 Ekim tarihlerinde İstanbul, Türkiye’de gerçekleştirilecektir.

2012 Webit Kongresi Dijital Pazarlama Etkinliğinde, konuklar önde gelen bütün EMEA dijital ortam ve reklam endüstrisi profesyonellerini toplu olarak bir arada görme imkanı bulabilecek; 60 ülkeden gelen 6000’den fazla delege ile tanışabilecek, yeni fikirler ve ticari fırsatlar keşfedebilecek; dünyanın önde gelen 150’den fazla düşünce liderinin paylaştığı bilgileri dinleyebilecek, ilgi çekici panel tartışmalarına katılabilecek; 2 günlük Fuar süresince vitrin ürünlerini, gelecekte sahip olacakları müşteri ve ortakları  tanıyabilecek; ve hızlı büyüyen kârlı internet şirketleri ile ilgili girişimcilerin başarı hikayelerinin ardındaki sırrı keşfedebileceklerdir.

Kristjan Mar Hauksson Nordic eMarketing’te Arama ve Çevrimiçi İletişimler bölümünün kurucusu ve müdürüdür.  Şirket, turizm, finans, devlet kurumları ve eczacılık alanlarındaki çok dilli çevrimiçi iletişim sistemleri, organik Arama Motor Optimizasyonu ve pazarlama konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterisi olan şirketlerin uluslararası çevrimiçi görünürlüklerini arttırmalarına ve interneti bir iletişim kanalı olarak kullanmalarına yardımcı olmakta; ayrıca internet içeriği yönetim sistemleri ve analiz çözümleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hauksson, SEMPO’nun yönetim kurulu üyesidir ve İzlanda SEO/SEM forumunun kurucusudur. 1996 yılından beri İnternet çözümlerinin geliştirilmesi, 1999 yılından beri de Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlama konuları ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir.

Yazar Kristjan Mar Hauksson

Kristjan Mar Hauksson’u bloğu vasıtası ile takip etmek için internet sitesini ziyaret edebilir www.optimizeyourweb.com ve kendisine twitter’da @optimizeyourweb kimliğinden ulaşabilirsiniz.

2012 Webit Kongresi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen http://www.webitexpo.com/en/webit/2012/index.html sitesini ziyaret ediniz.