Edhouse modernizoval softwarové nástroje na technologii Microsoft .NET WPF

Zkušený tým vývojářů z Edhouse modernizoval vybrané monitorovací a konfigurační nástroje společnosti ComAp, která se rozhodla nabízet nejnovější technologie a zajistit vývoj světově inovativních produktů v oboru.

Firma Edhouse provedla modernizaci softwarových nástrojů na straně PC, které slouží ke konfiguraci a monitoringu hardwarových kontrolérů. Nová generace nástrojů byla postavena na technologii Microsoft .NET WPF.

„Na začátku stály výborné reference od našich stávajících klientů. Náš tým vývojářů si pak svou profesionalitou získal plnou důvěru klienta, takže momentálně spolupracujeme na vývoji světově inovativního řešení v daném oboru. Je nám ctí být součástí projektů, které mají světový rozměr a utvářejí budoucnost technologií,“ uvedl ředitel softwarové firmy ze Zlína Pavel Stržínek.ComAp se zabývá vývojem specializovaných kontrolérů pro řízení provozu generátorů zabezpečujících nepřetržitou dodávku proudu do sítí klientů po celém světě. Jedná se o dynamickou českou společnost, která dosáhla významných mezinárodních úspěchů a získala velký respekt za vývoj inovativních elektronických řešení v oblasti výroby energie, průmyslových motorů a zařízení.

„Vývoj našich produktů vyžaduje perfektní pochopení a zvládnutí softwarových technologií a procesů, které musejí velmi spolehlivě a precizně řídit hardware. Není snadné najít odborníky na tak delikátní záležitost, jsme proto rádi, že vývojáři z Edhouse dovedou naše požadavky rychle a kvalitně splnit a můžeme se na ně spolehnout,“ shrnul spolupráci Radim Girgaš, generální manažer R&D ve společnosti ComAp.

Vývojářská firma Edhouse působí ve Zlínském kraji již od roku 2006. Centrálu má ve Zlíně a spolu s pobočkou ve Vsetíně pracují na projektech světového významu. Mezi její významné klienty patří například společnost FEI, jednička v oboru elektronové mikroskopie.